XXVIII Niedziela Zwykła - 13.10.2019 r.

 
1. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży.  
2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie:
- wtorek – św. Teresy
- środa – św. Jadwigi Śląskiej
- czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego
- piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty 
3. We wtorek obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 17.00 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych, których ciała znajdują się w rzeszowskich szpitalach, natomiast o godzinie 20.00 w kościele św. Józefa w Rzeszowie na Staromieściu odbędzie się wieczór modlitewny dla rodziców Dzieci Utraconych.
4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
5. W środę po nabożeństwie zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
6. W czwartek po nabożeństwie różańcowym zapraszam wszystkich chętnych, chcących pogłębić swoją wiarę przez rozważanie Pisma św. na spotkanie do salki parafialnej. Spotkania tzw. Kręgu Biblijnego będą odbywać się co 2 tygodnie w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca.
7. W najbliższą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Składka będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne. Odbędzie się też liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przyjmujących komunię św.
8. W sobotę za dwa tygodnie będzie generalne sprzątanie cmentarza przez mieszkańców Góry Ropczyckiej. W Uroczystość Wszystkich Świętych odbędzie się kwesta na cmentarzu na pokrycie kosztów prowadzonych tam prac.
9. Prasa katolicka pod chórem.
10. Klub Seniora w Sędziszowie Młp. zaprasza serdecznie wszystkich seniorów na zajęcia: wokalne, teatralne, malarstwa olejnego itp. Więcej informacji w Klubie Seniora ul. Jana Pawła II 29 (budynek parafii).